Generalny Wykonawca Katowice

Generalny Wykonawca Katowice – Budowictwo Mieszkaniowe Katowice

Budownictwo mieszkaniowe to jedna z szybciej rozwijających się sfer rynku budowlanego. Corocznie oddaje się więcej mieszkań do użytku i na coraz więcej wydaje się pozwolenie. Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego w 2017 roku oddano o prawie 10% więcej mieszkań niż w roku 2016. W poprzednich latach ten 10 % wzrost także był utrzymywany i nic nie zapowiada, aby i w bieżącym roku nie został osiągnięty.

Wśród sektora budowlanego, najprężniej rozwija się budowa bloków mieszkalnych. Oczywiście budownictwo mieszkaniowe to także budynki jednorodzinne , jednak ich budowa, związana ściślej z sektorem indywidualnych Inwestorów jest mniejsza, niż sektora przedsiębiorstw i spółek deweloperskich organizujących inwestycje bloków wielorodzinnych i całych osiedli.

Firma Generalny Wykonawca Katowice, to kompleksowy wykonawca budowlany, zajmujący się zarówno samym etapem budowy, jak i wykończeniem, montażem ogrzewania oraz kwestiami związanymi ze skompletowaniem koniecznej dokumentacji, uzyskaniem pozwoleń, zapewnieniem zgodności z wymaganiami formalnymi, np. przepisami przeciwpożarowymi, a także zapewnieniem całościowego doradztwa specjalistycznego. Jako realizator inwestycji budowlanych, firma Generalny Wykonawca Katowice podejmuje się także przygotowywania planów i projektów inwestycji.

Budownictwo mieszkalne to wymagający segment rynku budowlanego, nie tylko ze względu na wysokie nakłady finansowe, ale przede wszystkim na wysoka odpowiedzialność moralną. Firma Generalny Wykonawca Katowice, jako wykonawca budynków wielorodzinnych dba przede wszystkim o maksymalne bezpieczeństwo w projektowanych i budowanych obiektach, kładąc szczególny nacisk na jakość materiałów i precyzyjne wykonanie nawet najdrobniejszych elementów.

Firma, opierając się na zdobytym doświadczeniu inwestuje jedynie w profesjonalnych i kompetentnych pracowników, stale dbając o podnoszenie ich kwalifikacji. Całość usług oferowanych przez nasza firmę stoi na wysokim poziomie, o którego elementy dbają nie tylko właściciele, ale i szeregowi pracownicy.