Generalne Wykonawstwo

Budowa hal

Firma Generalne Wykonawstwo, jako główny przedmiot swoich działań na rynku budowlanym przyjęła wykonawstwo hal o zastosowaniu produkcyjnym, magazynowym, rolniczym, sportowym itp. Dzięki konkretnemu ukierunkowaniu na jeden typ materiałów konstrukcyjnych, jakim jest stal, firma odnosi spore sukcesy oraz cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

Budowa hal stalowych daje wielostronne korzyści, niemożliwe do uzyskania w przypadku realizacji hal murowanych czy drewnianych. Hale o konstrukcji metalowej są przede wszystkim składane modułowo, co pozwala na łatwe i pełne dopasowanie obiektu do indywidualnych potrzeb inwestora. To budynek dostosowywany jest pod przyszłe wyposażenie wewnętrzne, a nie na odwrót. Ponadto budowa hal modułowych pozwala na łatwy demontaż i przeniesienie całej konstrukcji w inne miejsce, bądź jej sprzedaż i co za tym idzie częściowy zwrot kosztów poniesionych na całą inwestycję. Z oczywistych przyczyn działanie takie jest niemożliwe w przypadku hali murowanej, która musiałaby zostać sprzedana wraz z działką., co ogranicza sprzedaż do jednej, konkretnej lokalizacji.

Budowa hali produkcyjnej w oparciu o technologię konstrukcji stalowych, umożliwia również zastosowanie różnorodnych i łatwych do zmiany podziałów wnętrza, na części socjalne, produkcyjne itp. Co więcej pokrycie zewnętrzne hali jest również możliwe do dopasowania. Ściany zewnętrzne mogą być zarówno pokryte płytą wielowarstwową, zapewniającą izolację cieplną, jak również zwykła blachą, co szczególnie pożądane jest przy budowie hal magazynowych.

Kompleksowa realizacja hal produkcyjnych opartych o konstrukcje stalowe, pozwala na szybkie rozpoczęcie lub powiększenie produkcji, poprzez bardzo szybki montaż. Ekipy firmy Generalne Wykonawstwo, są w stanie postawić i obudować halę stalową o standardowej wielkości w przeciągu miesiąca.

Wykonawstwo Generalne - Budowa Hal

Wykonawstwo Generalne – Budowa Hal