Generalny Wykonawca Kraków – Budowa Hal Kraków

Budowa hal to główny segment oferty firmy Generalny Wykonawca Kraków. Wykonawstwo hal wszelkiego typu, począwszy od hal produkcyjnych i magazynowych, poprzez hale sportowe, handlowe czy warsztatowe, a skończywszy na halach rolniczych czy chłodniczych jest wiążącym elementem, do którego dopasowany jest cały profil firmy.

Zdecydowana większość projektów firmy Generalny Wykonawca Kraków, opiera się o realizację hal w technologii konstrukcji stalowych. Lekkie hale, powstałe z segmentowych szkieletów stalowych pozwalają zachować lekkość konstrukcji przy jednoczesnej możliwości postawienie obiektu na każdej szerokości i długości geograficznej, gdyż warunki atmosferyczne nie są przeszkodą w użytkowaniu hal. W zależności od wymagań lokalizacji, można wybrać odpowiednie parametry wytrzymałościowe dla obciążeń wiatrowych i śniegowych.

Budowa hal magazynowych przy wykorzystaniu konstrukcji stalowych pozwala na znaczne obniżenie kosztów oraz skrócenie terminów odbioru obiektów, szczególnie, jeśli porównuje się je do budynków o podobnych wymiarach stawianych w technologii tradycyjnej, murowanej. Tak powstały obiekt w krótkim czasie może pełnić funkcje magazynowania towarów. Bardzo krótkie terminy realizacji są istotne również przy produkcji, gdzie budowa hali produkcyjnej wpływa znacząco na poszerzenie asortymentu usług czy mocy przerobowych.

Kompleksowa realizacja hal produkcyjnych, w czym specjalizuje się firma Generalny Wykonawca Kraków pozwala również na szybki start nowego przedsiębiorstwa, które do minimum może ograniczyć straty, związane z opóźnianiem rozpoczęcia produkcji. Budowa hal w konstrukcji segmentowej pozwala również przedsiębiorstwom zabezpieczyć się na wypadek konieczności zamknięcia części lub całości bazy firmy. Konstrukcja modułowa umożliwia bowiem łatwy demontaż i ponowne zmontowanie hali w innym miejscu.